Vítejte na stránkách o produktech DEHN a ochraně před bleskem a přepětím!

Naleznete zde technické informace, katalogy, příklady z praktických realizací, ale také se budete moci přihlásit na akce a školení produktů DEHN, programů na správný návrh ochrany proti blesku a přepětí, ale i dalších odborných školení.

Stránky produktydehn.cz spouštíme 1.6.2015 a obsah stránek neustále rozšiřujeme a vylepšujeme. 

Pro plný přístup do systému se musíte jednoduše registrovat (viz pravá strana stránky), když nám prozradíte poštovní adresu, tak za registraci od nás dostanete malý dárek! Nebojte se registrace - skutečně nám nejde o to Vás následně zahrnout do nějakého masivního mailingu a zavalit hromadou nesmyslných nabídek. Jde nám o sdružení odborníků i pracovníků v oboru ochran před bleskem a přepětím a mít možnost lépe vnímat potřeby a požadavky Vás a i poskytovat Vám ty nejcílenější a nejpřesnější informace z tohoto širokého oboru.

 

 

 

 

 Co nepřihlášený návštěvník neuvidí?

Neuvidí kompletní nabídku ze světa DEHN. Uvnitř poregistraci na vás čeká třeba DEHNknihovna dokumentů, certifikátů letáků, pdf katalogů, montážních návodů, ale i třeba sekce s video ukázkami řešení či produktů. Po přihlášení se vám rozšíří navigační lišta o další položky v menu. Neustále zpracováváme další podklady a zdaleka nejsme hotovi s obsahem, cílem je neustále knihovnu informací rozšiřovat o další a další dokumenty, videa, soubory, montážní návody a další.

 

Samozřejmě tak máte vždy k dispozici nejnovější letáky, podklady i aktuální katalogy v elektronické podobě ke stažení - jak kompletní, tak po kapitolách, ale samozřejmě také montážní návody, články s odbornou tématikou i tipy z praxe, či video sekce s ukázkami testování produktů i praktických rad pro realizace.

 Celý obsah  neustále rozšiřujeme a vyvíjíme, buďte s námi při budování nového webu pro odborníky z oboru!

Zajímá vás něco o produktech ochrany proti blesku a přepětí? O hromosvodech? O DEHNrail, DEHNventil, DEHNguard a nebo jakémkoliv jiném produktu DEHN? Hledáte odbornou radu či pomoc? Napište, naši odborníci se s Vámi spojí a pomohou, pokud to bude možné, obecně použitelné rady poskytneme i dalším registrovaným návštěvníkům v rámci tohoto serveru.